در باره ما

هتل پارسا || رستوران کشتی سندباد
در سال 1357 ساختمان فعلی برای هتل در نظر گرفته شد. پس از مشاوره با مهندسین معروف و مشاورین با تجربه خاکبرداری جهت تاسیس رستوران، بازسازی کلی و تغییر کاربری ساختمان آغاز گردید. با لطف و یاری خداوند منان و زحمات مهندسین پس از حدود 18 ماه (هتل پارامونت سابق) هتل پارسا فعلی و رستوران کشتی سندباد آماده بهره برداری گردید.

 امکانات

 هتل پارسا در پنج طبقه فوقانی و دو طبقه منفی دارای 50 اتاق دو تخته و سوئیت با امکانات: صبحانه رایگان، روم سرویس، سرویس بهداشتی، حمام، یخچال، تلوزیون LCD، اینترنت، سرویس حمل و نقل، تهیه بلیز مسافرتی و ارائه خدمات گردشگری به میهمانان عزیز می باشد.

موقعیت جغرافیایی

هتل پارسا واقع در ابتدای خیابان طالقانی – چهار راه ولی عصر، دارای قابلیت دسترسی به چهار سمت: شرق، غرب، شمال و جنوب تهران نی باشد که موقعیت استثنایی برای هتل پارسا بوجود آورده است. ضمنا نزدیکی به ادارات مهمی چون وزارت نفت، صنایع و معادن، اتاق بازرگانی، شرکت بورس کالای ایران و نزدیکی به متروی تهران (ایستگاه ولی عصر) و بازار بزگ و همچنین بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی و درمانی شرایط ممتازی را برای هتل فراهم نموده.

رستوران کشتی سندباد

دکوراسیون داخلی رستوران توسط دکوراتور معروف مرحوب عباس مهرپویا به شکل و سبک یک کشتی طراحی گردید و به همین دلیل نام کشتی سندباد برای آن در نظر گرفته شد. گنجایش رستوران 175 نفر می باشد که شبها با ارائه چند پارت موزیک زنده، به همراه میز اردو و غذاهای متنوع ایرانی و فرنگی، محیطی گرم و استثنایی و با سابقه ای نیک یکی از معروف ترین رستوران های تهران است که با تنوع غذایی برای هر نوع سلیقه و بودجه جهت نهار و شام آماده پذیرایی از میهمانان گرامی می باشد.
top